• "Ostatni zjazd na Litwie"

• 23 lutego grupa 18 uczniów z klasy VII i VIII wybrała się do Teatru Animacji w Poznaniu, by obejrzeć spektakl będący współczesną interpretacją polskiej epopei narodowej "Pan Tadeusz".

• Olimpiada Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych

• Mamy w naszej szkole miłośniczki literatury  języka polskiego. Trzy  uczennice klasy 8a: Lena Gomuła, Amelia Strusińska oraz Maja Semkło postanowiły się sprawdzić, biorąc udział w IV Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych.
            Wszystkie trzy zakwalifikowały się do etapu okręgowego i 28 stycznia w Zielonej Górze wzięły udział w etapie pisemnym. Do części ustnej przeszła Lena i Amelia.
            Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.