• Witaj, szkoło!

• Drodzy Uczniowie,

informujemy, że uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się 1 września 2022 r. o godz. 8:00 na placu przed szkołą. Następnie spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych.

W tym dniu autobus poranny kursuje zgodnie z rozkładem. Powrotny ok. godz. 10:30.

Uwaga!

Zgodnie z przyjętymi zasadami rodzice nie wchodzą do budynku szkoły.

Wyjątek

Po wejściu uczniów do szkoły w stołówce szkolnej odbędzie się zebranie informacyjne dla rodziców pierwszoklasistów.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 4 w Międzyrzeczu

• Nasi stypendyści

• 29 sierpnia 2022 r. w sali kinowej MOK odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Burmistrza Międzyrzecza uczniom osiągającym sukcesy nie tylko w szkole, ale i różnych konkursach. Z naszej szkoły stypendia za sukcesy osiągnięte w roku szkolnym 2021/2022 otrzymały 4 uczennice: 2 z  klasy 7a (Lena i Zuzanna) i 2 z klasy 8a (Kornelia i Zuzanna).

Gratulujemy i życzmy kolejnych sukcesów