• Mini Playback Show

• 10 utworów, 21 uczestników, 3 osoby w jury, odrobina charakteryzacji, prosty układ choreograficzny, gromkie brawa i ponad godzina świetnej zabawy. Oto przepis na Mini Playback Show w naszej szkole. Już po raz kolejny uczniowie klas I-III wcielili się w swoich ulubionych wykonawców.

Niełatwo było wyłonić zwycięzców, walka była mocno wyrównana. Jury oceniało wedle ścisłych kryteriów. Brano pod uwagę m.in. choreografię i dobór ruchów scenicznych, strój oraz rekwizyty, znajomość tekstu piosenki oraz reakcje publiczności.

Nasi tegoroczni zwycięzcy, to:

Zuzanna Skoczeń, kl. 1, za utwór „Po co?”- I miejsce;

Aleksandra Łopata, Aleksandra Kuźmicz, kl. 2, za utwór „ Ale jazz” - II miejsce;

Liwia Sobolewska, Maja Koban, Agata Szlachtycz, kl. 1, za utwór „Dom”- II miejsce;

Antoni Pabin, Julian Szulc, Leon Brodnicki, kl. 1, za utwór „Thinking out loud”-IIImiejsce.

Dziękujemy wszystkim naszym niesamowitym uczestnikom za zaprezentowanie swoich estradowych umiejętności.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne edycje tego muzycznego wydarzenia. Do zobaczenia za rok!

• Dzień Ziemi

• 22 kwietnia 2022 roku uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do obchodów Dnia Ziemi organizowanego przez MOK w Międzyrzeczu. W tym roku dwie drużyny: młodsza, którą tworzyło czworo uczniów z klasy III oraz starsza – reprezentanci klasy siódmej  wzięły udział w grze terenowej z tabletami. Organizatorzy  przygotowali mnóstwo gier, zabaw, rebusów i zagadek, których celem było uświadomienie wszystkim, jak ważna jest jej ochrona naszej planety.